Божий сосуд

Порожній сосуд це сосуд в якому геть нічого немає. Таке як правило триває недовго. До такого сосуду наливають або те для чого він призначений, або в нього попадає пил і бруд, який робіть цей сосуд непридатній для подальшого використання за призначенням. Такий сосуд стає невід’ємною часткою вживання тих хто дивлячись на сосуд не бачать його вмісту. Такі люди п’ють все що їм пропонують, не обтяжуючи себе питаннями коритсі чи шкоди, якої вони зазнають при вживанні вмісту цього сосуду.
«В большом доме есть сосуды не только золотые и серебряные, но и деревянные и глиняные; и одни в почетном, а другие в низком употреблении» (2 Тим. 2:20)
Коли приходить добрий господар та вирішує взяти цього сосуду для свого використання, то він спершу очистить його від бруду, та різного непотребу, а потім визначить своє призначення для нього. Так і теперішні люди, що називають себе сосудами Божими, не завжди мають той вміст, що потрібно для Господа.
«Кто будет чист от сего, тот будет сосудом в чести, освященным и благопотребным Владыке, годным на всякое доброе дело» (2 Тим. 2:21)
Ті християни, що твердо вирішують йти за своїм Господом, вони благають Його, щоб Він Сам зробив їх придатними для використання в Божому ділі, а ті що недбало відносяться як до служіння Богу, так і до Самого Бога, можуть бути вилучені Богом з Його використання. Тож давайте зважимо на те, що чекає одних і других по закінченні їхнього життя та служіння на землі і визначимось з тим чим ми є, та чим нам належить бути, щоб потім не волати до Бога, коли Він вже не буде слухати нас. Давайте зараз подбаємо про чистоту своїх сосудів, та змирившись перед Богом, підемо за Ним і станемо Його вибраними сосудами для почесного використання.

По материалам сайта «Путь спасения»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Понравилась публикация !? Хотите получать новые прямо в свой почтовый ящик ? Нет ничего проще !